Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Asgje Sikur Dielli - Ne Kendej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"1 (One)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00Njerezit presin ne rend,
Dihet per tgjithe nuk ka vend
Disa prej tyre do tofrojne
Leter te zbrazet si gjithmone,
pa kriter dhe mund te mjere,
Mendojne se jane tvertete ata.

Nder ne eshte bere rutine
Per te medhenje, cdo gje ka kuptim
Mbetet tshpresojme se do te nderroje
Te kthehem kah dielli perendon
Te mos ndodhe te shetisim ne kohe
Te mbesim prape, te humbim dhe kete hap

Nuk kam ide, cdo te ndodhe me ne, kendej
Nuk kam ide, cdo te ndodhe me ne, kendej
Nuk kam ide, cdo te ndodhe me ne, kendej


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet