Më mbaj mend (për 1 muaj)


Asgje Sikur Dielli - Nuk Me Duhet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Me Duhet".
3. Video është e këngës "Nuk Me Duhet", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Asgje Sikur Dielli - Nuk Me Duhet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ndodhemi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+01:00Nuk më duhet
por nuk shuhet
kjo varësi
që vetëm më shqetëson
Si e shkruar
e pa ftuar,
më rrethon pas
dhe më anulon.

E gabuar,
disi e hutuar,
duket sikur s`ke
kohë të mendosh
Kot arnohesh
të dëshmohesh
t`gjitha këto
e bëjnë amullinë

Çdo e keqe rrjedhë nga dobësia
dhe varësia e cila të rrethon
Nuk do t`mbetem i grimuar
s`do t`pranoj që kështu të mbijetoj

Bindjet t`mia, bindjet tua
bindjet tona, n`parim dallojnë


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë