Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asgje Sikur Dielli - Ti Dhe Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Sa u kuptuam,
mbi kete shumecka ndertuam
Ti dhe une
Ashtu te kthjellte,
dore per dore udhetonim
Ti dhe une, ndonje ze me shume

Aaah, Aaah,
Ti dhe une
Aaah, Aaah,
Ti dhe une, maske askund

Mbetem te habitur,
asgje nuk mund te kuptonim
Ti dhe une
Beme cka beme,
Mund te thuhet ateruam
Ti dhe une, u ndame ne fund

Oh zot, pse keshtu ndodhi,
Une nuk e di,
Shpirti me humbi, nga dhimbja,
Qe ndjej per ty.Publikimi: 01/12/1999


Asgje Sikur Dielli - Ti Dhe Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Dhe Une".
3. Video është e këngës "Ti Dhe Une", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:


Komente 0