Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asgje Sikur Dielli - Amulli 2 Rruge Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mu duk se levize, hetova se ti je une
Kjo me ndihmoi te kuptoj se jemi diku

Kujdes arritem ketu duhet mund
Ky mur do te lekundet dhe do te humb

Mendova cdo gje do te rrjedhe nga ketu
Ashtu si mua te duket trokitem shume

Dhe keshtu pa ndale degjoj se kam humb
Si duket sgabova ti ende je ne gjume

Si ti askund,
Ashtu si flet bertet ne cdo skute
Si ti as une
Me thuaj pse kjo rruge keshtu merr fundPublikimi: 01/12/1998Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:


Komente mbi këtë këngëAsgje Sikur Dielli - Amulli 2 Rruge
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amulli 2 Rruge".
3. Video është e këngës "Amulli 2 Rruge", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.