Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Asgje Sikur Dielli - Une Ty Moj Te Kam Dasht  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2009

2009-05-24T21:17:54+00:00Unee ty mojjj te kam dasht eee jee ,prej se vogliiii deri pleqeri ste vjen keeeeeq jeee dhe me m'lan e me mar ee hajde tjeter njerii ste vjen keq eee me m'lan e me mar ee hajde tjeter njeri eeee,,, 1,2,3,4eeeeeeeee ka shku mendja mu feju per me marr nje ulqinake ama ulqinaken sma don nana ehhh mka zan i ziju marak,amaaa ulqinaken sma do nanaaa qa mka zan i ziju marak,,,eeee ka shku mendja mu fejuuu e me marr nje ulqinake amooo ulqinaken sma do nanaaa e qa mka zan i ziju marakk ama ulqinaken sma do nanaa qa mka zan i zijuuu marakk eee...


Ky tekst u dërgua nga Suela
Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet