Më mbaj mend (për 1 muaj)


Asgje Sikur Dielli - Melankoli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Melankoli".
3. Video është e këngës "Melankoli", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Asgje Sikur Dielli - Melankoli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Disident"

Komente

Asnjë Koment

17/06/2015

2015-06-17T12:18:25+00:00S’ka kuptim, më t’bëj aktrim
T’bëhem sikur duhet prit
Dua, dhe pse kam frikë,
T’humbi edhe një ditë

Një nga një, ditët m’bëhen barrë
Ne të dy, humbëm dhe këtë rradhë
Kot më, nuk kam fuqi
Për një fillim të ri

Pres të ndodhë një mrekulli
Ta largojë këtë melankoli

Kah do kthehem atë zë dëgjoj,
Them mbaroj, por fillim kërkoj
Duket nuk ka mbarim
Malli dhe për një tentim

Pres të ndodhë një mrekulli
Ta largojë këtë melankoli
Oh, pres të ndodhë një mrekulli
Ta largojë këtë melankoli


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet