Asio Yzeiri
Asio Yzeiri
Asio Yzeiri
  • Vendlindja:
  • Tiranë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop popullore moderne etno
Asio Yzeiri është këngëtar. Ka lindur dhe jeton në Tiranë. Ka mbaruar shkollen Liceun Artistik “Jordan Misja” ne Tirane.

Më datë 30 Gusht 2021, Asio Yzeiri publikon videoklipin "Haram". Muzika e këngës u punua nga Zani Loca, teksti u shkrua nga Aldi Loca, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

Më datë 19 Korrik 2022, Asio Yzeiri publikon videoklipin "Ëndërr Dashurie", në bashkëpunim me Anxhela Perkolën. Muzika e këngës u punua nga Zani Loca, teksti u shkrua nga Armand Trebicka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra. Videoklipi u prodhua nga kompania Frame Company Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »



Komente 0