Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asio Yzeiri - Ëndërr Dashurie (Feat. Anxhela Perkola)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Vjeshta gjethet i perkundi
Thone cdo gjeje i vjen fundi
Pa ty jam tani si rruge e shkrete

Dridhem vetem nga ideja
Afer vetes sdo te ndjeja
Thuaj qe kjo ndjenje eshte e sinqerte

Refren

Baby,kur te puthja embel
Me sy hapur shihja enderr
Tani kjo endrra jone valle a vazhdon

Baby
Haram qe te desha
Mallin se sundon dot heshtja
Zgjohem sepse e di qe ti ekziston

2

Te therras
Por ti ke humbur
Ne nje kontinent te lumtur
Zerin tend tani nata e kthen

Jeten
Pa ty nuk e dua
Tjeter shans nuk ka per mua
Ti per shpirtin tim je oksigjen
Asio Yzeiri
Publikimi: 19/07/2022
Muzika: Zani Loca
Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: Frame Company Albania
Prod: Es Records
Director: Don EnioAsio Yzeiri - Ëndërr Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndërr Dashurie".
3. Video është e këngës "Ëndërr Dashurie", por nuk këndohet nga Asio Yzeiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0