Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Asip Xhambazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Asip Xhambazi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 20 Prill 2013, Asip Xhambazi publikon videoklipin "Moj Lulje Lulzume"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hafir Plakiqi

Adem Maxharra

Lekë Duhoni

Xhadi Gashi

Ragip Bytyqi

Hasan Kçiqi

Bardhec Hajdaraj

Hysen Kurti

Nikoll Demaj

Daim Zeqiri

Tags: Asip Xhambazi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet