Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Aslaidon Zaimaj - Me Jep Fajin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/08/2015

2015-08-30T18:19:25+00:00

Muzika:

Mario Deda

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Jep Fajin" kënduar nga Aslaidon Zaimaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aslaidon Zaimaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet