Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aslaidon Zaimaj & Felon - Beg You To Go

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beg You To Go".
3. Video është e këngës "Beg You To Go", por nuk këndohet nga Aslaidon Zaimaj & Felon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aslaidon Zaimaj & Felon - Beg You To Go  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/06/2016

2016-06-30T09:00:02+00:00Once you came in my life
i felt awkward and strange
when the birds didn't want to sing
after that i realized something got into me
and the pain ain't but just begun
stop the clock, make a few steps back, maybe i'm ill
and i'm sinking where i don't know
so i pray for my life
cross your hands for hope

I beg you to go (x4)

PM 24:39 and i know i won't sleep
overwhelmed by the end of time
doctor give me the drugs please
i beg on my knees
should i try maybe i'll be fine
chop my breath
and remind i'm the victim of me
all the good vibes are passing by
what a curious time
tell me what's next now

I beg you to go


Më Shumë Këngë Nga Aslaidon Zaimaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet