Asllan Alla
Asllan Alla
Asllan Alla
  • Vendlindja:
  • Librazhd
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 16 Gusht 1987
  • Horoskopi:
  • ♌ Luani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Asllan Alla është këngëtar. Esht mjaft i pelqyer nga Librazhdasit per talentin e tij ne organo. Ka studiuar në shkollën e mesme të Artit dega fizarmonikë e me pas ne Universitetin Aleksander Xhuvani ne Elbasan. I formuar dhe i diplomuar për profesionin e tij. Gjithashtu i pëlqyer ne Diasporë ne shumë Koncerte të festave kombëtare e gëzime familjare duke bashkëpunuar me këngëtarë e humoriste te mëdhenj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0