Asllan Llunjaj
Asllan Llunjaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja
  • Kosovë
  • Jeton në
  • Kosovë
  • Ditëlindja:
  • 11 Shkurt
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori

Biografia

BIOGRAFIA: Asllan Llunjaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Dhjetor 2015, Master-L publikojnë videoklipin "Ku Je Sot", në bashkëpunim me Linda & Asllan Llunjaj. Më datë 28 Prill 2017, Asllan Llunjaj publikon videoklipin "Po Dalim", në bashkëpunim me Muharrem Ahmeti....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0