Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astro

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  86
 • Emri i Vërtetë:
 • Astrit Balaj
 • Vendlindja:
 • Theranda 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Astro është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Astrit Balaj (Astro) ka lindur ne vitin 1988 ne Therand pas moshes 8 vjeqare ai jetonte ne gjermani deri nmoshen 13 vjeq. Mirret me muzik qe 2 vjet e gjysme. kendon RNB dhe Rap. Astro emrin e vertet e ka Astrit por shoket e therrisnin astroo nje emer qe ka qe ka domethanien e yllit. Më datë 23 Shtator 2010, Lamm-G publikojnë videoklipin "Ti Edhe Ti", në bashkëpunim me Miril, Astro Mc & Gjonny. Më datë 19 Maj 2012, Astroo publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

56 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Astro, Astro Mc, Astroo, Asto Mc, Astrit Balaj

Komente 56