Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astro Mc - Anomali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(Verse1)
Jeeeeee kush po thot që nuk di me këndu rep hej?
Për rep jam anomali jee.
Per vipa llika klika jam anomali hej.

Rf.2
Never Never Never vendin tem me e nzonë ti iiiiiii

(Verse2)
Je shumë i vogël dhe pa provojë pêr me arritë qekaq shumë oooo.Vendin tem nuk mundet askush me e zon.Me vite duhet me u mundu per me arritë qekaq sa unë.Me tralala trilili nuk mundesh me arritë REPIN ti.Repi nuk bëhet pi qefit po bëhet pi zemres.
Dikush e bën REPIN e qetê e dikush REPIN e shpejtë nvaret qysh del fjala pi shpirtit hej.
Për dikë repi është vetëm fjalë për dikë mundet më qenë edhe babë e nanë eeeuuueffff.

Rf.2
Never Never Never vendin tem me e nxon tiiii

(Verse3)
Nuk jam profesor i edukates fizike po jam babë i muzikes.
Anomali thirrem për secilen.
Repi ma i miri e ma i shpejti bëhet në ballkan.
Repi prej meje e prej do të tjerve bëhet vullkan.
REPIN ma mir se unë se bëri askush deri qetash.
Repi pi meje bëhet vullkan.
Repi për mu s'është pemë e perime repi per mu është pjesë e jetës time.
Ndaq thirrem Fayde ndaq Eminem për mu repi është anomali hej.
Se jam numer 1 thirrem chikican ndaq brusli por prap se prap une jam anomali hej.
Afer 10 minutav ta boj 1 këngë afer 10 minutav ta bëj 1 klip afer 10 sekondav ta bëj 1 recitim sepse unë jam anomali ,anomali,anomali,anomali.


Ky tekst u dërgua nga Ronela Pergjegjaj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Astro
Publikimi: 09/02/2016


Astro Mc - Anomali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anomali".
3. Video është e këngës "Anomali", por nuk këndohet nga Astro Mc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Astro:


Komente 0