Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Astrit

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Astrit është një këngëtar. Më datë 2 Nëntor 2010, Astriti publikon videoklipin "Fresh", në bashkëpunim me Mira Janji. Më datë 23 Mars 2017, Astrit & Kamy publikojnë videoklipin "Espace", në bashkëpunim me Ervin & Iljard....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Didi

Gezim Berisha

Frensis

Marin Jancu

Mmg

Double D

2m

Snero

Rbs

Dinno

Tags: Astrit, Astriti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet