Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Astrit Halimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Astrit Halimi është një autor këngësh i njohur. Astrit Halimi ka lindur Vushtrri. Shkollën fillore e ka kryer në Shkollën fillore "Ali Kelmendi" në Vushtrri, ndërsa shkollën e mesme e përfundoi në Shkollën e mesme të Muzikës "Prenk Jakova" në Prishtinë. Si i vogel ka fillur të luaj në instrumente, pastaj më vonë në koncerte të ndryshme festash që organizoheshin aso kohe. Ndërsa karrierën si profesionist e ka filluar në vitin 2001 si instrumntist i pavarur (Sintist) për të vazhduar më vonë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ocko Vasilkovski

Edmond Veizaj

De Vox

Gent Bejko

Bledi Telha

Muharrem Xhediku

Vasil Dede

Alfred Capaliku

Kledi Bahiti

Besar Likaj

Tags: Astrit Halimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet