Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Halitaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Astrit Halitaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Maj 2012, Astrit Halitaj merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Tek Un Mbaron". Më datë 3 Qershor 2014, Astrit Halitaj publikon videoklipin "Xhemilja". Më datë 5 Korrik 2014, Isa Alitaj & Astrit Halitaj publikojnë videoklipin "Per Mrekulli". Më datë 15 Prill 2017, Astrit Halitaj publikon videoklipin "A Beson", në bashkëpunim me Qendresa Demaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Astrit Halitaj, Citi

Komente 1