Më mbaj mend (për 1 muaj)


Astrit Mulaj & Shpresa Gojani - S'ka Si Tupani E Qiftelia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Si Tupani E Qiftelia".
3. Video është e këngës "S'ka Si Tupani E Qiftelia", por nuk këndohet nga Astrit Mulaj & Shpresa Gojani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Astrit Mulaj & Shpresa Gojani - S'ka Si Tupani E Qiftelia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shpresa Gojani

10/06/2018

2018-06-10T16:00:02+00:00Shpresa:
Kush tha se kjo rini, don veq shqip pop, RMB
Nëpër festa kryesorja, ëndërr është popullorja
Astrit:
Sa ka shqipe që fluturojnë
Vallen shqipe jo nuk e harrojnë
Kem traditën edhe besën
Shqip të kënojna deri sa t´vdesim
Bashkë: S´ka s´ka si tupani, s´ka s´ka si qiftelia 2X
Deri n´qiell na nihet zani, kangën shqipe e don rinia

Shpresa:
Kush tha se kjo rini, nuk don kangë me qifteli
Sa herë bjen tupani, deri n´qiell na nihet zani
Astrit:
Krejt shqiptarët ku do që janë
Populloren në gjak e kanë
Kanga shqipe o kur këndohet
N´kup të qiellit zani lëshohet
Bashkë: S´ka s´ka si tupani, s´ka s´ka si qiftelia 2X
Deri n´qiell na nihet zani, kangën shqipe e don rinia


Ky tekst u dërgua nga Kaltrina Hoti22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Astrit Mulaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet