Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Zikolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Astrit Zikolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 2 Dhjetor 2012, Astrit Zikolli publikon videoklipin "Me Ty Zemer". Me këtë këngë, Astrit Zikolli merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 në vitin 2012. Në Dhjetor 2014, Astrit Zikolli merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Lara Rita". Në vitin 2014, Astrit Zikolli publikon albumin "Lara Rita". Më datë 28 Maj 2015, Astrit Zikolli publikon videoklipin "Je Perfekt". Më datë 8 Qershor 2016, Astrit Zikolli publikon videoklipin "Mos Me Kerk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Vëllezërit Zikolli

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentKenge Dasmash 2019 (2019)

☆☆☆☆

Kenge Dasmash 2016 (2016)

☆☆☆☆☆

Lara Rita (2014)

☆☆☆☆☆

Kenge Qytetare

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Astrit Zikolli

Komente 0