Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Zikolli - Me Ty Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kur e di nje zot le ta di kjo bot le ta di se sa te dua jam per ty e je per mua 2x Ti je ajo qe per ty un marr frym do te dua sa t kam jet o shpirt Asgje tjeter n ket bot s dua vetëm ty oo per met pas 1000 vjet me ty t jetoja me ty zemer mduket pak 2x Kur e di nje zot njerzit flasin kott le te flasin le te flasin se keshtu e patem fatin 2X Ti je ajo qe per ty un marr frym do te dua sa t kam jet o shpirt Asgje tjeter n ket bot s dua vetëm ty oo per met pas 1000 vjet me ty t jetoja me ty zemer mduket pak 2x Asgje tjeter n ket bot s dua vetëm ty oo per met pas 1000 vjet me ty t jetoja me ty zemer mduket pak 2x


Ky tekst u dërgua nga Laureta Mehmeti


Publikimi: 21/10/2012
Festivali: Çelësi Muzikor 6Më Shumë Këngë Nga Astrit Zikolli:


Komente mbi këtë këngëAstrit Zikolli - Me Ty Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty Zemer".
3. Video është e këngës "Me Ty Zemer", por nuk këndohet nga Astrit Zikolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.