Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Zikolli - Mos Me Kerko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sikur dielli n'tok me ra sikur drit kurr mos me pa me dy duar me ke vra tradhtin qe mke ba

Me tego a krenohesh qe me bane mu me lot me trego si po ndjehesh kur ti qesh e un derdh lot

Ref
Merrma edhe shpirtin ti shijoje jeten kurr mos me kerko ne vendin e vjeter

Mi ke mbyll ruuget e jetes mi verbove syt ne ball
po kjo zemer me nje tjeter perpara mem dal

te uroj per gjith jeten me tjetrin paq fat te bardh e mallkoj une veten deri sot qe te kam dasht

REf x4

Merrma edhe shpirtin ti shijoje jeten kurr mos me kerko ne vendin e vjeter


Ky tekst u dërgua nga Shzikollaj18Astrit Zikolli
Publikimi: 08/06/2016
Muzika: Besnik Zikolli
Teksti: Besnik Zikolli
Orkestrimi: Besnik Zikolli


Astrit Zikolli - Mos Me Kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Kerko".
3. Video është e këngës "Mos Me Kerko", por nuk këndohet nga Astrit Zikolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Astrit Zikolli:


Komente 0