Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - Horns Of Evil Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

So you think you might have
enough cruelty inside,
to absorb my hate or absorb my mind.
By a dust-covered book of lies
and supported by a god.
Don't you see the horns of evil
rising up upon my head?

But is a lie.
All what prophets said.
All what prophets did.
delirating narcomen.
Don't you see?
It's a weapon of ignorance.

but what we can't achieve
the evolution will do.
Just ignore them.
and let 'em decay
let 'em in their way
let 'em touch the end.
Becouse noone is back from the dead
No one is here to tell.

Horns of evil
horns of evil
Aten
Publikimi: 01/06/2014


Aten - Horns Of Evil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Horns Of Evil".
3. Video është e këngës "Horns Of Evil", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0