Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - When Love Bites Your Soul Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Here where I stand, I stare
Here I found the magic
So sexual, so pure
Here I dare

Soon to be broken
your chains of steel
soon not to be
more symbolic

and flesh tells me more...
and minds are full of fears...
So instinctive, so pure

affection of skin
is so irresistible
when love bites your soul

Oh if I could let you in
and taste degeneration.
oo if you could let me stare
to feed my imagination.
Blood-red I see horizon
but towards is the only path.
And now I'll wear my armour,
led by pure instincts.
The only way to escape
when love bites your soulNuk kemi video për këtë këngë.


Aten
Publikimi: 18/06/2014


Aten - When Love Bites Your Soul
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "When Love Bites Your Soul".
3. Video është e këngës "When Love Bites Your Soul", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0