Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - Deathcraft Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Let's not speak about freedoom
lets not discuss
lets not try to escape death
lets not pray...

And when the Gods
where among us
there was no trust
no one would raise
a sword for a lie

for victory they lived their lives.
There's no devine power upon us
for victory...

And if I had the power
the crulest I would be
A deathcraft
pain and misery

I believe in violence
and violence it shall be
the only way to raise
the only way of time

Cause it's gone too far
beyond flesh and blood
to raise your soul
upon a dying corpse.

Darkened be thy name
hate, rage and chaos
black gospels spread
total heresy.

Darkened be thy name
hate, rage and chaos
black gospels spread
darkened be thy nameNuk kemi video për këtë këngë.


Aten
Publikimi: 18/06/2014


Aten - Deathcraft
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deathcraft".
3. Video është e këngës "Deathcraft", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0