Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - Eternal Empire Of Doom Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Eternal empire,cloaks the world.
Yet is invisible.

It chains your soul and chains your mind.
Behold!

Don't make yourself a weapon
in the hands of others.
Behold!

You better expose your ugly face of truth
and all your devilish thoughts.

To bring the freedom
To bring them pain

Bring em fire
Bring their hearts out of their chest
Rip their flesh
Vomit all your hate upon them

Bring em fire.
Rip their flesh
Behold!.Nuk kemi video për këtë këngë.


Aten
Publikimi: 23/06/2014


Aten - Eternal Empire Of Doom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eternal Empire Of Doom".
3. Video është e këngës "Eternal Empire Of Doom", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0