Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - I Call Upon Thy Name Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


So long have I traveled
Through the endless desert
To hear thy divine call
And from a distant time and soil
You grasped my soul
So far have I dwelt
In Cimmerian halls
Of multiform wretchedness
And hysterical calls

Into wild dominions of unconsciousness
I seek embers of a fire
Dormant and vague
From faint recollections
Of a previous existence
I derive fractions of an obsolete law

Chequetet Arelich Volmalites
I call upon thy name
For I am in dire need

Reveal thy burning path
In front of my eyes
Pervade my gloomy mind
With the shade of thy might
Upon my misery
One drop of your light
Forever annihilating
Dark veils from my sight
Chequetet Arelich Volmalites
I call upon thy name
For I am in dire need
I summon thee
Aten
Publikimi: 27/02/2020


Aten - I Call Upon Thy Name
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Call Upon Thy Name".
3. Video është e këngës "I Call Upon Thy Name", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0