Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - Star-Born Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I came from pure venom and Nympheus fire
Led by the torch of dazzling light to bring the salvation
Fallen from heavens, enlaced by Kthonic serpent
I bow to no one

Augur of the great devourer
Prophet of the flaring path
God of strength
Unearthed from desert’s darkness

I preach freedom beyond
The universal sadness
Of your rotten creeds
Beyond ashes of the fallen

I am the dark soul
Fallen from the bright stars
The forbidden law
Unearthed from the black soil

Divine son projected into human flesh
The holy one behind the simplicity of man
I’m not a sin eater
Neither to be crucified
I am the blazing sun
Impounded into a finite life
Aten
Publikimi: 27/02/2020


Aten - Star-Born
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Star-Born".
3. Video është e këngës "Star-Born", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0