Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - Above The Men Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Impurity
From the depths of a Babylonian creed
I am one of the seven
Standing still above the man

Blasphemy
I preach to eradicate thy lord
Commander of the sixty-six
I stand still below the man

So clear is the path to madness
As unclear is the glowing light
Thine eyes may lie if soul is barren
And lies may blur what’s left of sight

Of father, vivid is thy image before my eyes

But hark ye, oh son of man
What’s of earth in you, in earth will descend
And what’s of fire with light shall blend

I see father
Beyond the order of mudd
I felt the abstraction
Of your projection
Aten
Publikimi: 27/02/2020


Aten - Above The Men
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Above The Men".
3. Video është e këngës "Above The Men", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0