Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aten - Dyonisia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Cult of darkness unearthed again
The altar flame burns its veils
The face of beauty reveals
In the light of day
It’s the dance of sylphs and nymphs
That chills your frame

Ancient calls tremble my soul
Avenging hammers fall upon
Your hearth and bones
Black smoke shall rise at thy lord’s home

Over your ruins we shall drink
With Dionysus
Upon your ruins we shall dance
With Dionysus

Modern fears will be lost
At the abyss of Hades
Modern creeds will be vanished
As smoke in the air

Over your ruins we shall drink
With Dionysus
Upon your ruins we shall dance
With Dionysus
Let the enemies fall by the sound
Of our celebration
Let us quench our thirst
With the wine of Dionysus
Aten
Publikimi: 27/02/2020


Aten - Dyonisia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dyonisia".
3. Video është e këngës "Dyonisia", por nuk këndohet nga Aten.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aten:


Komente 0