Më mbaj mend (për 1 muaj)

Atipi - Hajde Shpirti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Mos mendo se jee vetem ti
Se gjitha femrat kann nje veqanti
Pasha zoti un te du e kurr ste la moj qik mem hik muee (2)perseritet

E hajde hajde shpirti im
Zemra tende po me ndrit
Belin kur ma lue
Si hana e djelli je moj tujm vallzuee (REFREN)

Hajde zemer hec me mu
sebashku jeten mekalu
mos gabojsh diqka me tradhtu
se e di qe un te duuu

E hajde hajde shpirti im
Zemra tende po me ndrit
Belin kur ma lue
Si hena e djelli je moj tujm vallzuee (REFREN)

Mos luj me djal zotni
mos mendo se je vetem ti
Hajde zemer ec me mu
Se ty koha esht tuj tkalu (2)perseritet

E hajde hajde shpirti im
Zemra tende po me ndrit
Belin kur ma lue
Si hena e djelli je moj tujm vallzuee

Kush esht ai qe thot esht gabim
Qe e prish ket qefin tim
Mos beso njerzit neper rrug
Se gjith jeten ke me vujtNuk kemi video për këtë këngë.


Atipi
Publikimi: 09/10/2012


Atipi - Hajde Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Hajde Shpirti Im", por nuk këndohet nga Atipi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0