Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Atma është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Korrik 2017, Atma publikon videoklipin "Pasion"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Sonje

Damjana Shtylla

Ami V

Marsela Elezi

Blentina

Enkeleda Dervishi

Mila

Eli Blakqori

Lisandra

Kleo


Tags: Atma

Krijo Një Kartolinë