Më mbaj mend (për 1 muaj)

Atnand Muca - Per Ty (Feat. Franci Rrasa)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk e kuptoj
pse ndihem keq girl
ndoshta se je larg meje
ndoshta se ti me mungon,
menyra se si flet
me terheq si magnet
sa dua te them nje fjal
sa dua te kem me pran,
sa dua te kem pran
aromen tende te ndjej
asgje tjeter nuk dua
vetem ty ne krahe te kem,
nuk e di se c'po ndodh
me ne te dy
si kuptoi me kto ndjenja
s'te kuptoi me as ty,
nuk e di se c'ndjen tani
qe ti je larg
se di nese perseri
do kthehemi bashk...

[Atnand Muca]
Baby je ti ajo qe me mungon
ti je e vetmja qe me ploteson
do te dua gjithmon ty 4x

Baby je ti ajo qe me mungon
ti je e vetmja qe me ploteson
do te dua gjithmon ty 4x

Zemra ime te kam dashur
dha vazhdoj te dua
larg meje mos shko
ti ke lindur per mua,
ke qen dhe do jesh
gjithmon princesha ime
shpirt im ti
mos dil kurr nga jeta ime,
ne zemer te lendova
e di qe s'te meritoj
te lutem me fal
nje mundesi tjeter po te kerkoj,
''Te lutem me fal
un te dua pergjithmon''
ti zemra ime
shume me mungon
ta dish se dhe ne shpirt
mua me shkaterron,
degjoje zemren time
qe po te therret
me fal per gabimet
je gjeja vetme qe kerkoj ne jet...

Baby je ti ajo qe me mungon
ti je e vetmja qe me ploteson
do te dua gjithmon ty 4x

Baby je ti ajo qe me mungon
ti je e vetmja qe me ploteson
do te dua gjithmon ty 4x

Do te dua gjithmon ty 4x

Ky tekst u dërgua nga  renii


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Franci Rrasa
Publikimi: 11/02/2013


Komente 0


Atnand Muca - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Atnand Muca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.