Më mbaj mend (për 1 muaj)

Atonbeatz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Atonbeatz është një këngëtar, producent dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Arton krasniqi, i lindur me datën 30.06.1997 në Peje i njohur me nofken (AtonBeatz)...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ricku

Hustle5k

Faton Morina

Dr.Ree

Nitinjo

Babarim

Ibro

Dion

Mc Qlira

Aga B

Tags: Atonbeatz


Komente mbi këtë artist