Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jointinjo - Oh Me Oh My  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/08/2019

2019-08-08T23:36:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oh Me Oh My" kënduar nga Jointinjo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jointinjo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jointinjo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet