A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Augustin Ukaj - Kenga E Mrikes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/12/2015

2015-12-14T11:03:51

Këngë e albumit:

"Hite Te Perjetshme Rapsodike"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga E Mrikes" kënduar nga Augustin Ukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Augustin Ukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...