Më mbaj mend (për 1 muaj)


Augustin Ukaj - Skam Kujtu Se Del Pranvera

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skam Kujtu Se Del Pranvera".
3. Video është e këngës "Skam Kujtu Se Del Pranvera", por nuk këndohet nga Augustin Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Augustin Ukaj - Skam Kujtu Se Del Pranvera  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

21/10/2013

2013-10-21T11:21:02+00:00S kam kujtue kurre per jete qe do te vjen kjo dite,

me jau kthye shpinën familjes me u thanë lamtumirë(2 here)

S kam kujtu qe m qel pranvera,tuj punu ne dhenat tjera,tokat tona i lame te tjerra
hajj moj jete e zeza(x2)

Kurre moj jete nuk me gezove veq me hidherim
si nuk pate pak meshire per mua jetim(2 here)

S kam kujtu qe m qel pranvera,tuj punu ne dhenat tjera,tokat tona i lame te tjerra
hajj moj jete e zeza(x2)

Guri nuk peshon ne vend te huaj te paret kane thane ne Kosove ni grusht ma shume hasmit ja kisha dhane(2here

S kam kujtu qe m qel pranvera,tuj punu ne dhenat tjera,tokat tona i lame te tjerra
hajj moj jete e zeza(x2)


Më Shumë Këngë Nga Augustin Ukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet