Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aulona Kukaj - Vonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A je ti diku atje?
Sepse s’mundem të t’harroj
Sikur ujë nën urë ti më ike
Dhe pse ishim bashkë ndër vite
T’lutem kthehu ti

Pa lamtumirë, ti po shkon për t’mos u kthyer
Dhe si përherë unë do mbes me zemër t’thyer

Por

Do t’më kujtosh, do t’më kujtosh

Mbete vetëm një dëshirë në yll
Ky kapitulli ynë u mbyll

Ti do kthehesh por do t’jetë vonë

A je ti diku atje?
Sepse s’mundem të t’harroj
Si kaleidoskop që për çudi
Ngjyrat t’gjitha i kthen në gri
Ktheje kohën ti

Pa lamtumirë, ti po shkon për t’mos u kthyer
Dhe si përherë unë do mbes me zemër t’thyer

Por

Do ta kuptosh, do ta kuptosh
Ti t’vërtetë dikë nuk e vlerëson
Por do t’gjesh atë që ti kërkon

Ti do kthehesh por do t’jetë vonë

Do t’jetë vonë
Aulona Kukaj
Publikimi: 04/11/2022
Teksti: Aulona Kukaj
Produksioni: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: Kushtrim Rudari, Argjira Kukaj & Tekhne Studio


Aulona Kukaj - Vonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vonë".
3. Video është e këngës "Vonë", por nuk këndohet nga Aulona Kukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0