Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Ona Vasjari - Nuk Je Lab  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2017

2017-10-06T18:00:04

Muzika:

Adrian Hila

Video Produksioni:

Chill ProKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Je Lab" kënduar nga Ona Vasjari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ona Vasjari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ona Vasjari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet