Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Cika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Çika jeme

Sonte ti ketu duhet te jesh
Mos trego Cfar ndodhne mes nesh

Zjarr po me del nga zemra
Dhe keto ndjenja per ty i kam

Reff
Çika Çika jem
Zemra e zemres teme

Çika Çika
zemera e zemres teme


Ky tekst u dërgua nga Gresa

Aurel Thellimi - Cika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cika".
3. Video është e këngës "Cika", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0