Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Jam Bo Tap  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Muzika & Orkestrimi:

De Vox

Teksti:

Anxhela Peristeri

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

20/07/2018

2018-07-20T17:17:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Bo Tap" kënduar nga Aurel Thellimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aurel Thellimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Seldi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref:
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.

Rruges per ne kllab
e mo smaj men
veq e di qe piva
e tash jam deh
ti vetem boje boje
qa du ti boje boje
sa mir po dukesh zemer
kur ulesh forma jote jote
me 1 milion pergjigje
zemer jom bo tap
qata e du dhe une
ani po ta jap
shum nxeht se di
un edhe ti
shum keq mu ka perzi
verdall po nvjen tani.
jam bo tap.
jam bo tap.
jam bo tap.

Ref:
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.

Me goten plot
po nihesh hot
femrat i du
e kom zakon
mos ma maj zili zili
se ta njoh tipin tipin
ti koken posht
un koken lart
tash shihe stilin stilin
sta them per me levdu veten
toplisten un e rrezoj
duket sikur flas shum
po thashethem spo boj
shum nxeht se di
une edhe ti
shum keq mu ka perzi
verdall po mvjen tani.
JOm bo tap.
Jom bo tap.
Jom bo tap.

Ref:
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.

Jom bo tap.
Jom bo tap.
Jom bo tap.Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet