Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Shpirt Fukara Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Hej hej koken mbrapa mos e kthe
Dashurine merre me vete me kujto mua
Me le kur me thoshe
Sa te ndjej dhe tani
Me tjeter je
E prape me

Flas me veten une tani
Zemra prap te zgjodhi ty cfaj une kam cfaj une kam qe ty te dua
- [ ]

Hej here ti iken edhe e vjen
Nuk e di ke po genjen
Ate apo mua!
Aurel Thellimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/08/2019
Muzika: Aurel Thellimi & De Vox
Teksti: Aurel Thellimi
Orkestrimi: De Vox
Video Produksioni: Four Infinit Production


Aurel Thellimi - Shpirt Fukara
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirt Fukara".
3. Video është e këngës "Shpirt Fukara", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 1