Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Valle E Dashurise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa te shkon ky fustan i bardhe
Ngriu kerce me babane
Mezi prita kte behar
Te vij nuse te te marr!

Do festojme per dashurine
Do kercejme me shoqerine
Hidhet vallja rradhe rradhe
Nuse me fustan te bardhe

Edhe kenges do tja marr
Te kerceje gjithe bota mbare
Pogonishten shtruar o
Vallen e tabanit o
Aurel Thellimi
Publikimi: 27/01/2021
Muzika: Aurel Thellimi & Mario Bregu
Teksti: Aurel Thellimi
Orkestrimi: Mario Bregu
Video Produksioni: Chill Pro
Klarinete: Ervis Kasemi
Kitare: Besmir ShaniAurel Thellimi - Valle E Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Valle E Dashurise".
3. Video është e këngës "Valle E Dashurise", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0