Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Zemrën Le Tek Unë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sa mërzitem kur s’më flet
Në mesazh per pergjigje skthen
Koha ilaçi dashuri
Vuaj unë sot nesër ti

Do ti thuash dot
Ti do të dua
Kur ti zemrën le tek mua
Kur e prek atë
mos me ndjen mua
Se vec mua
me ndjen ti

T’lutem fshij fotografitë
Mos të shohësh tradhëtinë
Me atë e prap dot s’fle
Se në mendje mua m’ke

Do ti thuash dot
Ti do të dua
Kur ti zemrën le tek mua
Kur e prek atë
mos më ndjen mua
Se vec mua
më ndjen ti
Aurel Thellimi
Publikimi: 02/09/2023
Muzika: Mario Bregu
Teksti: Aurel Thellimi
Orkestrimi: Mario Bregu
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Mario Bregu


Aurel Thellimi - Zemrën Le Tek Unë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemrën Le Tek Unë".
3. Video është e këngës "Zemrën Le Tek Unë", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0