Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe Rrëzohet Në Skenë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[08-06-2015]
Këngëtarja Aurela Gaçse si shumë vip të tjerë ka qenë e ftuar në mbrëmjen e organizuar për 20 vjetorin e kompanisë Gerladina Sposa.

Por ndryshe nga të ftuarit vip të tjerë, Aurela ka qenë e ftuar për të sfiluar si modele në sfilatën për nuse 2015.

E për Aurelen si duket ka qenë hera e parë që sfilon pasi në rrjetin e saj social në Facebook ka treguar për emocionet që ka pasur atë natë të cilat e kanë "rrëzuar" nga skena.

Ja se çfarë shkruan Aurela në facebook:

Po ky na qenkerka miell moree...
Ah c'do shqepemi me petulla
Eja u be lajm qe desh u pengova une ne sfilaten e Geraldina Sposa ua uaaa..

.Edhe titulli " rrezohet Aurela " dhe nuk mjafton kaq,

tani ka njerez qe me kerkojne te vendos videon ku rashe saltro

Po sikur kjo te kete qene thjesht nje loje per te krijuar nje situate te kendshme per t'e sjelle vec buzeqeshjen e deshiruar nga buza???

Po te isha rrezuar vertete, nuk do rrinte dikush pa e permendur, pa e publikuar.

Sa deshire kemi te shohim nje cike gallate eeee
Eh qimja u be tra.... Nga nje shaka e vockel, te cilen e thashe vete sepse askush nuk e vuri re, tani u kthye ne saltro.

Pse s'thoni ju, po bej nga nje "rrezim" me saltro madje, perdite, meqe e kam diplomen e aktores , te pakten t'a ve ne pune per nje arsye te mire.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0