Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrëzimi Fallc I Aurelës

Nuk ka akoma asnjë votë

[11-06-2015]
Pak ditë më parë në Pallatin Mbretëror shqiptar është mbajtur sfilata e "Geraldina Sposa", në të cilën kanë sfiluar edhe disa emra të njohur të skenës shqiptare.

Me fustan të bardhë është shfaqur edhe Aurela Gaçe, e cila në fund të sfilimit është "rrëzuar" në pistë, ose thënë më mirë e ka aktruar rrëzimin.

Megjithatë, gjykuar nga kjo video, ky nuk duket një rrëzim i vërtet, "spektakolar" siç e quan këngëtarja, por thjesht një tentim për vëmendje i organizatorëve dhe vetë Aurelës.
 (Indeksonline)Komente 0