Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe Gati Këngën Për Dr.Florin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[14-06-2015]
Këngëtarja Aurela Gaçe si një ndër miket më të mira e të ndjerit, këngëtarit Dr. Flori, thotë se shumë shpejt është duke pregaditur një këngë në nderë të tij.

Gaçe gjithashtu ka marrë përsipër edhe një tjetër detyrë, ajo nëpërmjet rrjeteve sociale ka kërkuar që të mbledhë fansat më besnik të tij që të jenë pjesë e videoklipit që po realizohet.

Kënga ka përfunduar dhe pjesë e saj është edhe vetë Dr. Flori pasi këtë këngë kur ai po e punonte e kishte lënë në gjysmë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0