Aurela Gaçe

Çka I Bëri Burri I Aurela Gaçes, Asaj Në Dasmë?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[12-09-2015]
Ka dy vite që Aurela Gaçe është martuar dhe se sot ka zgjedhur të sjellë momente të ndryshme nga dasma e saj, transmeton Indeksonline.

Njërin nga ata ajo e veçoi dhe fajin ja la burrit të saj, dhe ky moment ishte pikërisht kur ata u puthën në dasmën e tyre.
 (Indeksonline)

Çka I Bëri Burri I Aurela Gaçes, Asaj Në Dasmë?


Komente 0