Aurela Gaçe

Aurela Gaçe Merr Një Dhurat Të Veçant Në Amerikë Për 28 Nëntor

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-11-2015]
Diva e estradës shqiptare Aurela Gaçe e cila momentalisht gjendet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për festen e 28 Nëntorit pas koncertit të cilin e mbajti në Connecticut ka pranuar një dhuratë, më saktësisht dy punime nga çokollata me temën e festës së flamurit raporton Indeksonline.

Në foton e postuar në Instargram shihen çokollatat njëra me simbolin e flamurit, shqiponja me dy krena dhe tjetra me heroin kombëtar Skender Beu.
 (Indeksonline)

Aurela Gaçe Merr Një Dhurat Të Veçant Në Amerikë Për 28 Nëntor


Komente 0