Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gace, E Para Ne Ballkan

Nuk ka akoma asnjë votë

[02-05-2012]
Aurela dhe videoja e saj "Tranzit" po korr sukses ne arenen muzikore te Ballkanit duke zene vendin e pare ne toplisten ballkanike. Ajo la pas emra si Alisia, Helena Paparizou, Alex Mica etj. Kjo eshte videoja qe Aurela ka xhiruar pak para lindjes ne nentor te vitit 2011 e qe eshte publikuar ne shkurt te ketij viti. Poashtu, kete jave, portali Balkanika.tv si video te javes ka shpallur kengen dhe videon e Ervin Gonxhit "Fly" te punuar nga Max Production. Si duket artistet shqiptare me kualitetin e punes po zene vendin e merituar ne skenen muzikore ballkanike.
 (AlbaVipnews)Komente 0